Шановні респонденти
державного статистичного спостереження
ф.№2-буд (квартальна)

Відповідно до Закону України від 13.04.2017 № 2020-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності" державну статистичну звітність щодо прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів подають органи державного архітектурно-будівельного контролю за формою та в строки, передбачені звітно-статистичною документацією, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики.

З метою приведення нормативних актів у відповідність із чинним законодавством й отримання повної, всебічної та об’єктивної статистичної інформації наказом Держстату від 12.06.2017 № 133 внесено зміни до форми державного статистичного спостереження №2-буд (квартальна) "Звіт про прийнятий в експлуатацію закінчений будівництвом об'єкт", затвердженої наказом Держстату від 05.08.2014 № 225.

Згідно з цими змінами респондентом форми №2-буд (квартальна) "Звіт про прийнятий в експлуатацію закінчений будівництвом об'єкт" визначено органи державного архітектурно-будівельного контролю. До завершення здійснення заходів з утворення органів державного архітектурно-будівельного контролю в місцевих органах самоврядування їх повноваження, у тому числі щодо подання вищезазначеної статистичної звітності, здійснюватиме територіальні органи Державної архітектурно-будівельної інспекції України (постанова КМУ від 19.08.2015 № 671).

Зміни вводяться в дію зі звіту за IІ квартал 2017 року. Термін подання звітів ­на адресу Головного управління статистики – не пізніше 15 липня 2017р.

Додаткові роз’яснення та консультації можна отримати у відділі аналізу даних економічної статистики управління аналізу статистичних даних тел.50-08-39 (кім.25).

Форму зі змінами розміщено на офіційному веб-сайті Держстату (www.ukrstat.gov.ua) в розділі “Респондентам”/“Альбом форм державних статистичних спостережень на 2017 рік”/ “Економічна статистика”/“Економічна діяльність”/“Будівництво” та на веб-сайті Головного управління статистики у Миколаївській області (www.mk.ukrstat.gov.ua) в рубриці “Звітна документація”/“Альбом форм державних статистичних спостережень на 2017 рік”/ “Економічна статистика”/“Економічна діяльність ”/“Будівництво”.