Шановні користувачі статистичної інформації!

З метою вивчення рівня задоволення інформаційних потреб ключових користувачів статистичної інформації якістю статистичної інформації та зміцнення партнерських відносин між користувачами і органами державної статистики Головне управління статистики у Миколаївській області проводить анкетне опитування.

Просимо Вас відповісти на запитання анкети, надати свою оцінку якості статистичних даних, інформаційних послуг, а також висловити свої пропозиції щодо їх удосконалення.

Звертаємо Вашу увагу, що індивідуальні відповіді користувачів статистичної інформації є конфіденційними.

Як працювати з анкетою

Уважно ознайомтеся з анкетою та виберіть один або декілька варіантів відповідей, що найбільш повно відповідають Вашій думці з приводу поставленого запитання, та позначте їх позначкою V.

Прохання не пропустити жодного запитання анкети та надіслати заповнену анкету на електронну пошту zved@mk.ukrstat.gov.ua не пізніше 1 жовтня 2015 року.

За додатковою інформацією щодо участі в анкетному опитуванні можна звернутися:

до фахівців Головного управління статистики у Миколаївській області за телефоном (0512) 50 08 24 (Ковалюк Катерина Олегівна);

до фахівців територіальних підрозділів Головного управління статистики – за контактними телефонами, які можна знайти на веб-сайті в розділі «Про Головне управління» – «Районні (міські) управління (відділи) статистики».

АНКЕТА