Шановні користувачі!

У каталозі офіційних статистичних публікацій у 2019 році (далі – Каталог) представлено близько 110 найменувань аналітичних та довідкових матеріалів, які характеризують різноманітні аспекти соціально-економічного становища регіону.
Статистичні продукти розміщено за розділами статистики. По кожному виданню наведена коротка анотація щодо його змісту, періодичності та терміну випуску, вартості електронного примірника. Крім того, можна ознайомитися з презентаційними версіями статистичних збірників.
Статистичні видання, що пропонуються, будуть корисні в управлінській діяльності, плануванні, бізнесі, науковій роботі.

Згідно ст. 24 Закону України «Про державну статистику» забезпечення користувачів статистичною інформацією здійснюється на договірній основі. Оплата робіт, пов’язаних з виконанням договорів на отримання статистичної продукції, здійснюється відповідно до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2000 № 1659. Розрахунок вартості статистичної інформації проводиться на підставі наказу Головного управління статистики у Миколаївській області від 30.12.2015 № 65 «Про затвердження кошторисної калькуляції одного людино-дня».

Для укладання договору необхідно заповнити бланк замовлення (зразок розміщено на сайті у розділі  «Замовлення статистичної інформації»/«Бланк замовлення») та направити його на адресу Головного управління статистики (в електронному (сканованому) чи паперовому вигляді).
Поряд з цим, за Вашим замовленням Головне управління статистики може здійснювати підготовку інформації, тематичних статистичних оглядів та відомостей, що не представлені у Каталозі, надавати консультативно-методичні послуги тощо.

 

Багатогалузева статистична інформація

Комплексні статистичні публікації

Регіональні рахунки

Демографічна та соціальна статистика

Доходи та умови життя

Населені пункти та житло

Населення та міграція

Освіта

Ринок праці

Зайнятість та безробіття

Оплата праці та соціально-трудові відносини

Соціальний захист

Суспільна діяльність

Економічна статистика

Економічна діяльність

Будівництво

Внутрішня торгівля

Діяльність підприємств

Енергетика

Капітальні інвестиції

Навколишнє середовище

Промисловість

Сільське, лісове та рибне господарство

Транспорт

Туризм

Зовнішньоекономічна діяльність

Зовнішня торгівля товарами

Зовнішня торгівля послугами

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності

Наука, технології та інновації

Споживчі ціни

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України