Туризм

(телефон для довідок (0512) 50 08 31)

Статистичний бюлетень “Туроператори та турагенти Миколаївської області” у 2018 році

Наведено показники діяльності туроператорів та турагентів (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців): загальні економічні показники їх діяльності, реалізація туристичних путівок, кількість обслугованих туристів за видами туризму та метою поїздки, а також виїзних туристів – за країнами, до яких вони виїжджали. Окремі показники відображено у розрізі міст обласного значення та районів і за регіонами України.

(30стор.; 68 грн 88 коп.)

 

Статистичний бюлетень “Колективні засоби розміщування Миколаївської області” у 2018 році

Містить інформацію щодо характеристик колективних засобів розміщування регіону, зокрема готелів та аналогічних засобів розміщування, які належать юридичним особам та відокремленим підрозділам юридичних осіб. Наведені дані щодо кількості місць, осіб, ночівель осіб, що перебували у колективних засобах розміщування. Інформація деталізована за типами засобів, кількістю місць, містами обласного значення та районами. Основні показники відображені по Україні та за регіонами.

(26 стор.; 68 грн 88 коп.)

 

Статистичний бюлетень “Оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Миколаївської області” влітку 2019 року

Наведено комплекс статистичних показників, які характеризують діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку регіону: кількість та розподіл їх за типами, кількість обслугованих дітей, середня тривалість роботи закладів різних типів, термін та вартість перебування у них дітей, кількість обслуговуючого персоналу. Окремо відображено дані про відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги.

(обсяг – 25 стор.; вартість – 69 грн; термін видання: 12.11)