До Вашої уваги статистичний збірник «Миколаївщина у цифрах у 2016 році»

Збірник “Миколаївщина у цифрах у 2016 році” пропонує компактну статистичну оцінку соціально-економічних процесів у регіоні за 2010–2015 роки, окремі показники наведені у ретроспективі за 1940–2016 роки.

Інформація у виданні розподілена за основними напрямами соціального розвитку, економічної діяльності, матеріально-технічного забезпечення, за містами та районами області.

Збірник сформовано за такими розділами: населення та міграція; ринок праці; доходи та умови життя; населені пункти та житло; освіта; охорона здоров’я та соціальний захист; правосуддя та злочинність; макроекономічні показники; ціни; єдиний державний реєстр підприємств та організацій України; промисловість; сільське господарство, мисливство, лісове господарство, рибне господарство; капітальні інвестиції та будівництво; транспорт і зв’язок; зовнішньоекономічна діяльність; внутрішня торгівля; наука, технології та інновації тощо. Окремо виділені основні показники, які характеризують соціально-економічний розвиток регіонів України та країни в цілому (переглянути зміст).

Збірник поширюється в електронному вигляді на CD-диску.

Вартість видання – 91 грн 84 коп.

З питань його придбання звертатися за телефонами (0512) 50 08 24, (0512) 50 08 43 або на e-mail: ksd@mk.ukrstat.gov.ua