Отримання довідки про визначення класифікаційних даних фізичними особами–підприємцями

 

До уваги фізичних осіб–підприємців!

 

Головне управління статистики надає фізичним особам–підприємцям послугу з видачі довідки про визначення класифікаційних даних.

Перелік документів, які необхідні для отримання довідки про визначення класифікаційних даних фізичних осіб – підприємців:

– замовлення про визначення класифікаційних даних фізичною особою – підприємцем (Зразок запиту для отримання довідки);

– копія свідоцтва (витягу) про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи або копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

– паспорт фізичної особи або доручення про підтвердження повноважень представника, що надав замовлення про визначення класифікаційних даних фізичним особам – підприємцям;

– документ про оплату.

Оплата готівкою здійснюється виключно через територіальні відділення ПАТ КБ «ПриватБанк», ВАТ «Ощадбанк», МФ ПАТ «Кредобанк».

Наявність у платіжному документі у графі «призначення платежу» запису: за надання довідки щодо класифікаційних даних є обов’язковим.

Вартість послуги з видачі довідки про визначення класифікаційних даних фізичних осіб–підприємців становить:

– 25,94 грн. – протягом одного робочого дня.

Для отримання довідки про визначення класифікаційних даних необхідно звертатися до відділу ведення ЄДРПОУ та реєстру статистичних одиниць за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 75, кім. 17, телефон 50–08–28.