25 жовтня 2021 року у режимі zoom-конференції зі студентами Миколаївського фахового коледжу економіки та харчових технологій відбулася нарада на тему: «Державна статистика: історія розвитку та сьогодення».

У ході онлайн-наради учасники дізналися про державну статистику від історії до сьогодення. Студентів було проінформовано про мету та принципи діяльності органів державної статистики, нормативно-правову базу, яка регламентує їх роботу. Зосереджено увагу на формах статистичних спостережень, як основи формування статистичної інформації. Розглянуто питання основних статистичних процесів виробництва, зокрема поширення та сучасних каналів комунікацій із користувачами статистичної інформації. Проведено презентацію статистичних видань різних галузей економіки та багатогалузевого інформаційного продукту – щорічника Миколаївської області.

Завантажити презентацію у форматі PDF

Доповідали: начальник відділу публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи, поширення інформації та комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Миколаївській області Тетяна Шушара, головний спеціаліст цього ж відділу Наталя Калашник.