9 липня 2021 року у режимі zoom-конференції з користувачами статистичної інформації відбулася нарада на тему: «Порядок формування та оприлюднення статистичної інформації щодо діяльності підприємницького сектору економіки Миколаївської області».

У ході онлайн-наради учасників було проінформовано, що базовою основою статистичної інформації щодо діяльності підприємницького сектору економіки є державні статистичні спостереження за формами №№ 1-підприємництво (річна) і 2-підприємництво (річна) «Структурне обстеження підприємства» та фінансової звітності. Зосереджено увагу на методологічних особливостях та організаційних аспектах проведення спостережень. Розглянуто питання щодо порядку формування та оприлюднення статистичної інформації за результатами зазначених спостережень.

У заході взяли участь представники департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації та департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради.

Завантажити презентацію у форматі PDF

Доповідали: начальник відділу обробки даних статистики праці, структурної статистики та фінансів підприємств Головного управління статистики у Миколаївській області Ірина Слюсар та головний спеціаліст цього ж відділу Ірина Комадовська.