29 вересня 2021 року у режимі zoom-конференції зі студентами аграрного університету відбулася нарада на тему: «Державна статистика на сучасному етапі. Інформаційне забезпечення користувачів зі статистики сільського господарства».

У ході онлайн-наради учасників було проінформовано про мету та принципи діяльності органів державної статистики, нормативно-правову базу, яка регламентує їх роботу. Зосереджено увагу на формах статистичних спостережень, як основі формування статистичної інформації. Розглянуто питання основних статистичних процесів виробництва, зокрема поширення та сучасних каналів комунікацій із користувачами статистичної інформації. Особлива увага приділена статистиці сільського господарства. Повідомлено про форми спостережень, основні показники, які характеризують сільське господарство, та методологічні основи їх розрахунку. Проведено презентацію статистичних видань зі статистики сільського господарства та багатогалузевого щорічника Миколаївської області.

Завантажити презентацію у форматі PDF

Доповідали: начальник відділу публікаційної та інформаційно-аналітичної роботи, поширення інформації та комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Миколаївській області Тетяна Шушара, заступник начальника цього ж відділу Вікторія Довженко, заступник начальника управління - начальник відділу обробки даних статистики використання продукції сільського господарства та статистики навколишнього середовища управління обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища Людмила Буховцева.