30 червня 2021 року у режимі zoom-конференції з користувачами статистичної інформації відбулася нарада на тему: «Порядок формування та оприлюднення статистичної інформації щодо викидів забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів».

У ході онлайн-наради учасників було проінформовано, що базовою основою статистичної інформації щодо викидів забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів є державне статистичне спостереження за ф. № 2-ТП (повітря) (річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів». Зосереджено увагу на методологічних особливостях та організаційних аспектах проведення цього спостереження. Повідомлено про суттєві зміни показників у розділі ІІ звіту. Розглянуто питання щодо порядку формування та оприлюднення статистичної інформації за результатами проведення спостереження.

У заході взяли участь представники Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївського обласного центру з гідрометеорології.

Завантажити презентацію у форматі PDF

Доповідали: заступник начальника управління – начальник відділу обробки даних статистики використання продукції сільського господарства та статистики навколишнього середовища управління обробки даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища Головного управління статистики у Миколаївській області Людмила Буховцева та головний спеціаліст цього ж підрозділу Юлія Рисова.