Кабінет респондента                            Оголошення для респондентів районів та міст обласного значення

 

ШАНОВНI РЕСПОНДЕНТИ!

У зв’язку з невизначеністю перспектив діяльності дитячих оздоровчих закладів в межах карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, відмінено державне статистичне спостереження "Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку", зокрема форму № 1-от (один раз на рік) "Звіт дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за літо 20 ___ року", відповідно до наказу Держстату від 27 серпня 2020 року № 261 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Держстату від 18 грудня 2015 року № 360 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-от (один раз на рік) "Звіт дитячого закладу оздоровлення та відпочинку за літо 20__ року".

Тобто, звіт за формою № 1-от (один раз на рік) у 2020 році, з кінцевим терміном подання 01 вересня – не потрібно подавати до органів державної статистики.

Ознайомитись з вищезазначеним наказом можна на офіційній сторінці Держстату у розділі "Документи"/"Нормативні та нормативно-правові акти Держстату" або перейти за посиланням: http://www.ukrstat.gov.ua/norm_doc/2020/261/261_2020.htm

 

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ТА БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ОБСТЕЖЕННЮ ЗА ФОРМОЮ № 37-СГ (МІСЯЧНА)

У 2020 році державне статистичне спостереження за формою № 37-сг (місячна) «Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур» подається на 01 липня, 01 серпня, 01 вересня, 01 жовтня, 01 листопада та додаткову звітну дату на 01 грудня, у термін – не пізніше 2-го числа місяця, наступного за звітним періодом (наказ Держстату від 14.01.2020 № 46).

Методологічні положення, інформація щодо зміни термінів подання форми, бланк і роз’яснення до неї розміщені на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Миколаївській області у розділах «Методологія та класифікатори/ Статистична методологія/ Економічна діяльність/ Сільське, лісове та рибне господарство» та «Респондентам/ Проєкт Альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік/ Сільське, лісове та рибне господарство».

У рамках дії карантинних обмежень та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211) наполегливо рекомендуємо державне статистичне спостереження за формою № 37-сг (місячна) надавати в електронному вигляді. Принагідно нагадуємо, що подати звіт можна безкоштовно за допомогою сервісу для електронного звітування «Кабінет респондента» за посиланням: htps://statzvit.ukrstat.gov.ua.

Інформаційну та консультаційну підтримку з питань складання звіту за вказаною формою можна отримати за телефонами (0512) 500823, 500840, (067) 5175236.

 

Принагідно нагадуємо, що Державна служба статистики України рекомендує всі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності надавати в електронному вигляді.

 

Інформацію про звітність, яку підприємство (організація, установа, заклад) має подавати до органів державної статистики в поточному році, можна отримати в сервісі "Пошук за кодом ЄДРПОУ".

 

Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010

 

Бланки форм державних статистичних спостережень, які у разі потреби можна роздрукувати та використати для подання звітності органам державної статистики, представлено у розділі:

Проєкт Альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік

Проєкт Альбому форм державних статистичних спостережень на 2021 рік

 

Повний перелік форм державних статистичних спостережень представлено у розділі:

Проєкт Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2020 рік

Проєкт Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2021 рік

 

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлено в рубриці

Проєкт календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2020 році

Проєкт календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2021 році

 

Інформацію про проведення нарад з питань обліку та звітності наведено у Графіку інструктивно-методологічних нарад у 2020 році.

Респонденти можуть вибрати найбільш прийнятний для себе спосіб подання звітності:

- у формі електронного звіту, сформованого за допомогою безкоштовного або комерційного програмного забезпечення;

- поштою або факсом (з подальшим підтвердженням на паперових носіях) на адресу Головного управління статистики (звертаємо увагу, що у цьому разі датою подання звітності є дата отримання оригіналів звітів);

- безпосередньо при відвідуванні Головного управління статистики.

 

Більш повна інформація щодо можливостей подання звітності в електронному вигляді представлена у розділі "Електронна звітність".

 

Зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики на 2020 рік.

 

Пояснення для респондентів щодо зміни термінів подання форм державних статистичних спостережень з питань статистики рослинництва

 

Крім того, у разі потреби Ви маєте можливість ознайомитись із Наказами Держстату

"Про забезпечення органами державної статистики приймання форм державної статистичної звітності від респондентів  Донецької та Луганської областей" від 09.07.2014 № 209;

"Про затвердження змін до деяких форм державних статистичних спостережень" 16.11.2015 № 331

 

 

 

<