Кабінет респондента                            Оголошення для респондентів районів та міст обласного значення

 

Шановні респонденти!

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ТА БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ОБСТЕЖЕННЮ ЗА ФОРМОЮ № 37-СГ (МІСЯЧНА)

У 2020 році державне статистичне спостереження за формою № 37-сг (місячна) «Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур» подається на 01 липня, 01 серпня, 01 вересня, 01 жовтня, 01 листопада та додаткову звітну дату на 01 грудня, у термін – не пізніше 2-го числа місяця, наступного за звітним періодом (наказ Держстату від 14.01.2020 № 46).

Методологічні положення, інформація щодо зміни термінів подання форми, бланк і роз’яснення до неї розміщені на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Миколаївській області у розділах «Методологія та класифікатори/ Статистична методологія/ Економічна діяльність/ Сільське, лісове та рибне господарство» та «Респондентам/ Проєкт Альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік/ Сільське, лісове та рибне господарство».

У рамках дії карантинних обмежень та запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211) наполегливо рекомендуємо державне статистичне спостереження за формою № 37-сг (місячна) надавати в електронному вигляді. Принагідно нагадуємо, що подати звіт можна безкоштовно за допомогою сервісу для електронного звітування «Кабінет респондента» за посиланням: htps://statzvit.ukrstat.gov.ua.

Інформаційну та консультаційну підтримку з питань складання звіту за вказаною формою можна отримати за телефонами (0512) 500823, 500840, (067) 5175236.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ТА БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ОБСТЕЖЕННЮ ЗА ФОРМОЮ № 51-ПАС (2 РАЗИ НА РІК)

У зв'язку із запровадженням карантину, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), змінено термін подання звіту за формою № 51-пас (2 рази на рік) «Обстеження фізичної особи-підприємця, що здійснює пасажирські автоперевезення на маршруті» - не пізніше 25 липня. Тобто звіт за формою № 51-пас (2 рази на рік) слід подавати не за ІІ тиждень травня, а за ІІ тиждень липня.

Статистичний формуляр зі змінами за формою № 51-пас (2 рази на рік) можна отримати з офіційного вебсайту Держстату, перейшовши за посиланням:
http://www.ukrstat.gov.ua/albom/albom_2020/roz_2020/2.03.11/51_pas_19.doc.

У безкоштовному програмному забезпеченні "Кабінет респондента" ця форма вже оновлена.

Принагідно нагадуємо, що Державна служба статистики України рекомендує всі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності надавати в електронному вигляді.

 

Інформацію про звітність, яку підприємство (організація, установа, заклад) має подавати до органів державної статистики в поточному році, можна отримати в сервісі "Пошук за кодом ЄДРПОУ".

 

Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010

 

Бланки форм державних статистичних спостережень, які у разі потреби можна роздрукувати та використати для подання звітності органам державної статистики, представлено у розділі:

Альбом форм державних статистичних спостережень на 2019 рік

Проєкт Альбому форм державних статистичних спостережень на 2020 рік

 

Повний перелік форм державних статистичних спостережень представлено у розділі:

Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік

Проєкт Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2020 рік

 

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлено в рубриці

Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2019 році

Проєкт календаря подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2020 році

 

Інформацію про проведення нарад з питань обліку та звітності наведено у Графіку інструктивно-методологічних нарад у 2020 році.

Респонденти можуть вибрати найбільш прийнятний для себе спосіб подання звітності:

- у формі електронного звіту, сформованого за допомогою безкоштовного або комерційного програмного забезпечення;

- поштою або факсом (з подальшим підтвердженням на паперових носіях) на адресу Головного управління статистики (звертаємо увагу, що у цьому разі датою подання звітності є дата отримання оригіналів звітів);

- безпосередньо при відвідуванні Головного управління статистики.

 

Більш повна інформація щодо можливостей подання звітності в електронному вигляді представлена у розділі "Електронна звітність".

 

Зміни у поданні форм державних статистичних спостережень до органів державної статистики на 2020 рік.

 

Пояснення для респондентів щодо зміни термінів подання форм державних статистичних спостережень з питань статистики рослинництва

 

Крім того, у разі потреби Ви маєте можливість ознайомитись із Наказами Держстату

"Про забезпечення органами державної статистики приймання форм державної статистичної звітності від респондентів  Донецької та Луганської областей" від 09.07.2014 № 209;

"Про затвердження змін до деяких форм державних статистичних спостережень" 16.11.2015 № 331

 

 

 

<