Умови надання статистичної інформації

Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики у Миколаївській області, є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обов'язково посилатись на джерело отримання даних - "За даними Головного управління статистики у Миколаївській області".

Головне управління статистики у Миколаївській області відповідно до плану державних статистичних спостережень здійснює підготовку та оприлюднення статистичних продуктів різної тематики.
Ознайомитись та придбати статистичні видання можна в Головному управлінні статистики у Миколаївській області, яке розташоване за адресою: 54001, м. Миколаїв, вул. Спаська, 75, кімната 45, тел. 50-08-43. Режим роботи: з 8:00 до 17:00, у п’ятницю з 8:00 до 15:45, перерва на обід з 12:00 до 12:45, вихідні – субота, неділя.

Неопубліковану статистичну інформацію можна замовити на платній основі в Головному управлінні статистики (тел.: 50-08-43, факс: 50-08-48).

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 39 Закону України "Про офіційну статистику" та постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі" від 8 листопада 2000 року № 1659 (зі змінами).

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит (особисто, поштою або факсом), складений у довільній формі. У запиті треба чітко зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обов’язково вказати:

для юридичних осіб-замовників інформації – назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

для фізичних осіб – прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт та рахунок). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки. Розрахунок вартості проводиться на підставі наказу Головного управління статистики у Миколаївській області від 01 січня 2024 року № 1 «Про затвердження розрахунку вартості одного людинодня».